Футбол-Заплащане на целта в тясната победа на Барса над Хетафе

Барса изглеждаше потресена за момент, но възстанови преднината си след половин час, когато Френки де Йонг нахрани сънародника си Депай и нападателя, гостуващ на гости, Дейвид Сория с ранен удар, който промъкна в близката греда. За втори път от осем дни Депай извади новия си клуб от беда, след като отбеляза превъзходен полувол при равенството 1: 1 в Атлетик Билбао.

Представително изображение Изображение Кредит: ANI
  • Страна:
  • Испания

MemphisDepay на Барселона вкара за втория пореден мач, за да даде на страната си победа с 2: 1 у дома срещу Гетафе inLaLiga в неделя в друго неубедително цялостно представяне от каталунците.Серги Роберто putBarca напред във втората минута, плъзгайки се да срещне Джорди Алба кръст след течащ ход на екип.

Сандро Рамирес дръпна Гетафе ниво в 19-ата минута, след като Серхио Бускетс загуби топката в своята половина и гостите прекъснаха целта, нападателят стреля с нисък удар покрай Марк-Андре тер Стеген след чист обмен с Карлес Алена. Барса изглеждаха потресени за момент, но възстановиха преднината си след половин час, когато Френки де Йонг хранени сънародникDepay и нападателят, който се втурна в гост, Дейвид Сория с ранен удар, който се промъкна вътре в близкия стълб.

Това беше вторият път от осем дниDepay беше извадил новия си клуб от беда, след като отбеляза превъзходен полуволей при равенството 1: 1 в Атлетик Билбао. са четвърти в таблицата, но на ниво от седем точки с временни лидери Реал Мадрид след откриването им в три мача.

(Тази история не е редактирана от персонала на Top News и е автоматично генерирана от синдикиран емисия.)